سوالات متداول

قبل پرسیدن سوال جدید، این بخش را مطالعه نمایید.

شما طراحی سایت هم انجام می‌دهید؟

بله، اما اگر نیاز داشته باشید. بعد از بررسی کسب و کار شما در صورت نیاز سایت طراحی می‌شود.

منظور از بررسی کسب و کار چیست؟

هر کسب و کاری دارای ویژگی‌های خاص خودش است. بازار، رقبا، مشتریان، محصولات و یا خدمات متفاوتی دارد. در ابتدا بررسی می‌کنیم برای توسعه کسب و کار شما تجارت الکترونیک مناسب است یا خیر، در صورت مناسب بودن راهکارهای توسعه کسب و کار را بررسی می‌کنیم.

بازاریابی آنلاین همان بازاریابی هست؟

اگر در سطح گسترده به کسب و کار نگاه کنیم می‌توانیم بگوییم بازاریابی آنلاین یکی از استراتژی‌های پیاده‌سازی برنامه بازاریابی است.

امکان توسعه هر کسب و کاری وجود دارد؟

بخاطر گسترش زیرساخت تجارت الکترونیک و فعالیت‌های مردم در فضای آنلاین، معمولا اکثر کسب و کارها می‌توانند در فضای آنلاین فعالیت تاثیرگذار داشته باشند. اما با این حال با بررسی دقیق می‌توان بهترین راه را برای توسعه کسب و کار انتخاب کرد.

برای راه اندازی تجارت الکترونیک نیاز به متخصص هست؟

شاید خیلی از کسانی که فقط قصد فروش وب سایت دارند و برایشان مهم نیست که بعد از پیاده سازی وب سایت چه اتفاقی برای کسب و کار شما می‌افتد، برای توجیه هزینه بگویند نیازی نیست، اما واقعیت این است حداقل برای پیاده سازی زیرساخت نیاز است، برنامه ریزی و کارهایی که باید هم برای سایت و هم برای فعالیت‌های جانبی انجام دهید از جمله فعالیت‌های مهمی است که باید یک متخصص برنامه ریزی کند. ولی با کمی آموزش و همت بعد از آماده شدن تمام پیش نیازهای توسعه کسب و کار در فضای آنلاین می‌توانید خیلی از کارها را خودتان انجام دهید.

منظور از حقوق تجارت الکترونیک چیست؟

هر کاری قوانین خودش را دارد، تجارت الکترونیک بخاطر گستردگی و پیچیدگی نیارمند قوانین و مقرراتی هست تا در زمان بروز مشکلات به مراجع قانونی برای حل اختلاف مراجعه شود.

به ما ایمیل بفرستید